- -20,45 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 21 cm |
| Μήκος καλωδίου | 73 cm |
| Διάμετρος | 12.5 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.350 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |