- -15,34 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 26.8 cm |
| Тегло | 1.2 Kg |
| Диаметър | 18 cm |
| Материал корпус | Метал |
| Цвят | Кафяв, Черен |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Светлинен индикатор, Бързо загряване, Въртяща се на 360° основа, Съхранение на кабела |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |