- -15,34 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 26.8 cm |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Diametru | 18 cm |
| Material carcasa | Metal |
| Culoare | Maro, Negru |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Indicatorul luminos, Încălzire, Rotire la 360°, Depozitare prin cablu |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |