- -15,34 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 26.8 cm |
| Βάρος | 1.2 Kg |
| Διάμετρος | 18 cm |
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Καφέ, Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Φωτεινή ένδειξη, Γρήγορη θέρμανση, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Съхранение на кабела |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |