- -7,67 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 35 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 15 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Материал корпус | Инокс Пластмаса |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 1500 W |
| Функции | Светлинен индикатор, Бутон On/Off, Прозрачна скала, Въртяща се на 360° основа, Защита |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.8 l |
| Гаранция | 24 месеца |