- -7,67 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 35 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 15 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Material carcasa | Инокс Пластмаса |
| Culoare | Inox |
| Putere | 1500 W |
| Funcții | Indicatorul luminos, Buton On/Off, Transparent Rock, Rotire la 360°, Protecţie |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.8 l |
| Garanție | 24 luni |