- -7,67 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 35 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Υλικό στέγασης | Инокс Пластмаса |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1500 W |
| Λειτουργίες | Φωτεινή ένδειξη, Κουμπί On/Off, Διαφανής ζυγαριά, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Защита |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.8 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |