- -4,09 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 20 cm |
| Ширина | 25 cm |
| Дълбочина | 15 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Стомана |
| Цвят | Лилав |
| Мощност | 1500 W |
| Функции | Защита от прегряване, Защита при работа без вода, 360 градусово завъртане, Автоматично спиране при кипене, Бутон вкл./изкл. |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |