- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 20 cm |
| Latime | 25 cm |
| Adancime | 15 cm |
| Material carcasa | Plastic, Oţel |
| Culoare | Violet |
| Putere | 1500 W |
| Funcții | Protecția împotriva supraîncălzirii, Protecția la locul de muncă fără apă, Rotire la 360°, Frânarea automată la fierbere, Butonul ON / OFF |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |