- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χρώμα | Μωβ |
| Εξουσία | 1500 W |
| Λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Προστασία κατά την εργασία χωρίς νερό, Περιστροφή 360 μοιρών, Αυτόματη διακοπή κατά τον βρασμό, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |