- -40,90 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 24.8 cm |
| Ширина | 22.6 cm |
| Дълбочина | 17.1 cm |
| Дължина на кабела | 1 m |
| Тегло | 1.6 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Ергономична дръжка, Място за съхранение на кабела, Крачета против приплъзване, Автоматично изключване при завиране на водата, Филтър, Въртяща се на 360° основа, Бавно отваряне |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |