- -40,90 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 24.8 cm |
| Latime | 22.6 cm |
| Adancime | 17.1 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Greutate | 1.6 Kg |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2400 W |
| Funcții | Indicatorul nivelului apei, Mâner ergonomic, Spațiu de stocare a cablurilor, Picioare anti-alunecare, Oprirea automată la accelerarea apei, Filtru, Rotire la 360°, Deschidere lentă |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 месеца |