- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 24.8 cm |
| Πλάτος | 22.6 cm |
| Βάθος | 17.1 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Βάρος | 1.6 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Εργονομική λαβή, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Αντιολισθητικά πόδια, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει, Φίλτρο, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Бавно отваряне |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |