
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 9.5 cm |
| Дълбочина | 9.5 cm |
| Тегло | 0.87 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Зелен |
| Мощност | 500 W |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.25 l |
| Гаранция | 24 месеца |