
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Βάθος | 9.5 cm |
| Βάρος | 0.87 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εξουσία | 500 W |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.25 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |