
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 9.5 cm |
| Adancime | 9.5 cm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Verde |
| Putere | 500 W |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.25 l |
| Garanție | 24 месеца |