- -17,10 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 20 cm |
| Дълбочина | 23 cm |
| Тегло | 1.35 Kg |
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Зелен |
| Мощност | 2000 W |
| Функции | Автоматично изключване, Подвижен, миещ се филтър, Бързо кипване, Въртяща се на 360° основа |
| Нива на мощност | 1 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |