- -17,10 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 20 cm |
| Adancime | 23 cm |
| Greutate | 1.35 Kg |
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Verde |
| Putere | 2000 W |
| Funcții | Oprirea automată, Filtru de spălat, detașabil, Fierbere rapidă, Rotire la 360° |
| Trepte putere | 1 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 месеца |