- -17,10 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 20 cm |
| Βάθος | 23 cm |
| Βάρος | 1.35 Kg |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Подвижен, миещ се филтър, Бързо кипване, Περιστρεφόμενη βάση 360° |
| Επίπεδα ισχύος | 1 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |