- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 22 cm |
| Дълбочина | 16.5 cm |
| Дължина на кабела | 74 cm |
| Тегло | 1.4 Kg |
| Материал корпус | Стъкло |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикатор за нивото на водата, 360 градусово завъртане, Скрит нагревател, Защита при кипене, Поддържане на температурата, Филтър, Вътрешна LED светлина, Бутон за регулиране на температурата |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40/70/90/100C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |