- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Βάθος | 16.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 74 cm |
| Βάρος | 1.4 Kg |
| Υλικό στέγασης | Γυαλί |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη στάθμης νερού, Περιστροφή 360 μοιρών, Κρυφός προθερμαντήρας, Προστασία κατά τον βρασμό, Διατήρηση θερμοκρασίας, Φίλτρο, Εσωτερικό φως LED, Κουμπί ρύθμισης θερμοκρασίας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40/70/90/100C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 месеца |