- -20,45 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 25.5 cm |
| Latime | 22 cm |
| Adancime | 16.5 cm |
| Lungime cablu | 74 cm |
| Greutate | 1.4 Kg |
| Material carcasa | Sticlă |
| Culoare | Inox |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Indicatorul nivelului apei, Rotire la 360°, Încălzitor ascuns, PROTECȚIA FLOBILĂ, Întreținerea temperaturii, Filtru, Iluminare LED, Butonul de reglare a temperaturii |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40/70/90/100C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 месеца |