- -4,09 €
- Изчерпано

- Мощност: 900 W
- Капацитет: 0.5 литра
- Плосък нагревателен елемент от неръждаема стомана - издръжлив и лесен за почистване
- Защита от прегряване на сухо - за допълнителна безопасност
- Индикатор за захранване - показва кога водата в каната е завряла
- Аксесоари включени в комплекта:
2 х две чашки
1 х лъжичка
- Интегрирана основа - компактна и лесна за съхранение
- Лек бял пластмасов корпус - идеален за употреба при пътуване
- Дължина на захранващия кабел: 70 см
- Размери:
Височина: 17.5 см
Ширина: 16 см
Дължина: 10.5 см
- Цвят: Бял
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 17.5 cm |
| Ширина | 16 cm |
| Дълбочина | 10.5 cm |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 900 W |
| Функции | Индикаторна светлина, Плосък нагревател, Защита от работа без вода |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |