- -4,09 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 17.5 cm |
| Πλάτος | 16 cm |
| Βάθος | 10.5 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 900 W |
| Λειτουργίες | Λυχνία ένδειξης, Επίπεδος προθερμαντήρας, Προστασία από τη λειτουργία χωρίς νερό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |