- -4,09 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 17.5 cm |
| Latime | 16 cm |
| Adancime | 10.5 cm |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 900 W |
| Funcții | Indicator luminos, Încălzitor plat, Protecția împotriva muncii fără apă |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.5 l |
| Garanție | 24 luni |