![]()
Ретро каната за готвене BUYDEEM K640 от неръждаема стомана е с голям капацитет от 1.7 литра, кипва бързо, почиства се лесно и се изключва автоматично, стилна и перфектна за ежедневна употреба. Съчетава се чудесно с тостерите BUYDEEM.
- Мощност: 2400 W
- Капацитет: 1.7 литра
- Защита от кипене на сухо
- LED индикатор
- Място за съхранение на кабела
- FDA сертифициран
- Без BPA
- Материал на корпуса: Неръждаема стомана
- Размери:
Височина: 31.3 см
Ширина: 25.2 см
Дължина: 19 см
- Цвят: Светлозелен
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 31.3 cm |
| Ширина | 25.2 cm |
| Дълбочина | 19 cm |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Светлозелен |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | LED индикатор, Място за съхранение на захранващия кабел, Автоматично спиране при кипене |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |