![]()
Ο βραστήρας μαγειρέματος BUYDEEM K640 από ανοξείδωτο ατσάλι έχει μεγάλη χωρητικότητα 1,7 λίτρων, βράζει γρήγορα, καθαρίζεται εύκολα και σβήνει αυτόματα, κομψός και ιδανικός για καθημερινή χρήση. Ταιριάζει τέλεια με τις τοστιέρες BUYDEEM.
- Ισχύς: 2400 W
- Χωρητικότητα: 1,7 λίτρα
- Προστασία ξηρού βρασμού
- Ένδειξη LED
- Αποθήκευση καλωδίου
- Πιστοποίηση FDA
- Χωρίς BPA
- Υλικό περιβλήματος: Ανοξείδωτο ατσάλι
- Διαστάσεις:
ύψος: 31,3 cm
Πλάτος: 25,2 cm
Μήκος: 19 cm
- Χρώμα: Ανοιχτό πράσινο
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 31.3 cm |
| Πλάτος | 25.2 cm |
| Βάθος | 19 cm |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Ανοιχτό πράσινο |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη LED, Χώρος αποθήκευσης καλωδίου ρεύματος, Αυτόματη διακοπή κατά τον βρασμό |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |