![]()
Cana electrică retro din oțel inoxidabil BUYDEEM K640 are o capacitate mare de 1,7 litri, fierbe rapid, se curăță ușor și se oprește automat, elegant și perfect pentru utilizarea zilnică. Se asociază perfect cu prăjitoarele de pâine BUYDEEM.
- Putere: 2400 W
- Capacitate: 1,7 litri
- Protecție împotriva fierberii uscate
- Indicator LED
- Depozitare cablu
- Certificat FDA
- Fără BPA
- Material carcasă: Oțel inoxidabil
- Dimensiuni: Înălțime: 31.3 cm, Lățime: 25.2 cm, Lungime: 19 cm
- Culoare: Verde deschis
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 31.3 cm |
| Latime | 25.2 cm |
| Adancime | 19 cm |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Verde deschis |
| Putere | 2400 W |
| Funcții | Indicator LED, Spațiul de stocare a cablului de alimentare, Frânarea automată la fierbere |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |