(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 27.4 cm |
| Ширина | 21.4 cm |
| Дълбочина | 17.4 cm |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс, Стъкло, Силикон |
| Цвят | Светлозелен |
| Мощност | 300 W |
| Нива на мощност | 3 |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.6 cm, 0.6 cm |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |