(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 27.4 cm |
| Πλάτος | 21.4 cm |
| Βάθος | 17.4 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox, Γυαλί, Σιλικόνη |
| Χρώμα | Ανοιχτό πράσινο |
| Εξουσία | 300 W |
| Επίπεδα ισχύος | 3 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.6 cm, 0.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |