(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 27.4 cm |
| Latime | 21.4 cm |
| Adancime | 17.4 cm |
| Material carcasa | Plastic, Inox, Sticlă, Silicon |
| Culoare | Verde deschis |
| Putere | 300 W |
| Trepte putere | 3 |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.6 cm, 0.6 cm |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |