- -19,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 28.7 cm |
| Ширина | 26.5 cm |
| Дълбочина | 25.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.91 m |
| Тегло | 1.77 Kg |
| Материал корпус | Инокс |
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 2400 W |
| Функции | Автоматично изключване, Миещ се филтър, Филтър котлен камък, 360 градусово завъртане, Бутон за включване / изключване, Автоматично спиране при кипене, Светещ бутон on/off, Прозрачна скала, Бързо кипване, Безопасност и защита от прегряване |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.5 l |
| Гаранция | 24 месеца |