- -19,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 28.7 cm |
| Πλάτος | 26.5 cm |
| Βάθος | 25.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.91 m |
| Βάρος | 1.77 Kg |
| Υλικό στέγασης | Inox |
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 2400 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Φίλτρο που πλένεται, Φίλτρο κλίμακας, Περιστροφή 360 μοιρών, Κουμπί ενεργοποίησης - απενεργοποίησης, Αυτόματη διακοπή κατά τον βρασμό, Светещ бутон on/off, Διαφανής ζυγαριά, Бързо кипване, Ασφάλεια και προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.5 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |