- -19,97 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 28.7 cm |
| Latime | 26.5 cm |
| Adancime | 25.5 cm |
| Lungime cablu | 0.91 m |
| Greutate | 1.77 Kg |
| Material carcasa | Inox |
| Culoare | Inox |
| Putere | 2400 W |
| Funcții | Oprirea automată, Filtru de spălare, Piatra de fierbere, Rotire la 360°, Butonul ON / OFF, Frânarea automată la fierbere, Светещ бутон on/off, Transparent Rock, Fierbere rapidă, Protecția împotriva siguranței și supraîncălzirii |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.5 l |
| Garanție | 24 luni |