
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 17 cm |
| Ширина | 30 cm |
| Дълбочина | 20 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Материал корпус | Стомана |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 1100 W |
| Функции | Автоматично изключване, LED дисплей, Автоматично изключване при завиране на водата |
| Нива на мощност | 13 |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1 l |
| Гаранция | 24 месеца |