
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 17 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Βάθος | 20 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 1100 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Οθόνη LED, Αυτόματη απενεργοποίηση όταν το νερό βράζει |
| Επίπεδα ισχύος | 13 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |