
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 17 cm |
| Latime | 30 cm |
| Adancime | 20 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Material carcasa | Oţel |
| Culoare | Alb |
| Putere | 1100 W |
| Funcții | Oprirea automată, Display LED, Oprirea automată la accelerarea apei |
| Trepte putere | 13 |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1 l |
| Garanție | 24 luni |