- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 27.6 cm |
| Ширина | 21.3 cm |
| Дълбочина | 15.3 cm |
| Тегло | 1.24 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса, Инокс |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1800 W |
| Функции | Автоматично изключване, Индикатор за нивото на водата, Място за съхранение на кабела, Филтър котлен камък, Поддържане на температурата, Индикаторна лампа, Въртяща се на 360° основа, Контрол на нивата на температура |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |