- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 27.6 cm |
| Πλάτος | 21.3 cm |
| Βάθος | 15.3 cm |
| Βάρος | 1.24 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό, Inox |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1800 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη στάθμης νερού, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Φίλτρο κλίμακας, Διατήρηση θερμοκρασίας, Λυχνία ένδειξης, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Έλεγχος επιπέδων θερμοκρασίας |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |