- -10,23 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 27.6 cm |
| Latime | 21.3 cm |
| Adancime | 15.3 cm |
| Greutate | 1.24 Kg |
| Material carcasa | Plastic, Inox |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1800 W |
| Funcții | Oprirea automată, Indicatorul nivelului apei, Spațiu de stocare a cablurilor, Piatra de fierbere, Întreținerea temperaturii, Lampa indicatoare, Rotire la 360°, Controlul nivelurilor de temperatură |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |