- -9,71 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Дълбочина | 15 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Control Strix, Бутон вкл./изкл., 360° въртене |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |