- -9,71 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 25.5 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Adancime | 15 cm |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Alb |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Control Strix, Butonul ON / OFF, Rotire la 360° |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |