- -9,71 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Βάθος | 15 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Control Strix, Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης, Περιστροφή 360° |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |