- -4,39 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 18.3 cm |
| Ширина | 14.1 cm |
| Дълбочина | 19.9 cm |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бежов |
| Мощност | 650 W |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет кана | 0.8 l |
| Гаранция | 24 месеца |