- -4,39 €
- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 18.3 cm |
| Πλάτος | 14.1 cm |
| Βάθος | 19.9 cm |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Εξουσία | 650 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Χωρητικότητα κανάτας | 0.8 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |