- -4,39 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 18.3 cm |
| Latime | 14.1 cm |
| Adancime | 19.9 cm |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Bej |
| Putere | 650 W |
| Utilizare | Intern |
| Capacitatea ulciorului | 0.8 l |
| Garanție | 24 luni |