- -4,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дълбочина | 15.5 cm |
| Дължина на кабела | 0.7 m |
| Тегло | 1.2 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Сив, Черен |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Защита от прегряване, Светлинен индикатор, LED дисплей, Подгряване на вода, Осветление, Въртяща се на 360° основа, Сензорно управление, Температурен контрол |
| Нива на мощност | 5 |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |