- -4,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Електрически кани |
|
| Inaltime | 25 cm |
| Latime | 21 cm |
| Adancime | 15.5 cm |
| Lungime cablu | 0.7 m |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Material carcasa | Plastic |
| Culoare | Gri, Negru |
| Putere | 2200 W |
| Funcții | Oprirea automată, Protecția împotriva supraîncălzirii, Indicatorul luminos, Display LED, Încălzire a apei, Iluminat, Rotire la 360°, Controlul senzorului, Controlul temperaturii |
| Trepte putere | 5 |
| Utilizare | Intern |
| Interval temperatura | 40 - 100 °C |
| Capacitatea ulciorului | 1.7 l |
| Garanție | 24 luni |