- -4,00 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Електрически кани |
|
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Βάθος | 15.5 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.7 m |
| Βάρος | 1.2 Kg |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Εξουσία | 2200 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτεινή ένδειξη, Οθόνη LED, Подгряване на вода, Φωτισμός, Περιστρεφόμενη βάση 360°, Έλεγχος αφής, Ελεγχος θερμοκρασίας |
| Επίπεδα ισχύος | 5 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 100 °C |
| Χωρητικότητα κανάτας | 1.7 l |
| Εγγύηση | 24 μήνες |