
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Електрически кани |
|
| Височина | 25.5 cm |
| Ширина | 13.8 cm |
| Дълбочина | 21.7 cm |
| Дължина на кабела | 0.75 m |
| Тегло | 1.1 Kg |
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Бял |
| Мощност | 2200 W |
| Функции | Автоматично изключване, Филтър котлен камък, LED индикатор, Скрит нагревател, LED осветление, Автоматично изключване при завиране на водата, Въртяща се на 360° основа, Съхранение на кабела, Температурни настройки, Функция за поддържане на температурата, Безопасност и защита от прегряване, Термоустойчиво стъкло, KeepWarm функция, LED контролен панел |
| Употреба | Домашна |
| Температурен спектър на потока | 40 - 100 °C |
| Капацитет кана | 1.7 l |
| Гаранция | 24 месеца |